Strona głowna  /  Aktualności  /  Konkurs "Śpiewać każdy może"2019 r.
Konkurs "Śpiewać każdy może"2019 r.
data dodania: 2019-06-16 22:23:57

Kolejna XI edycja konkursu piosenki rodzinnej odbyła się 12 VI i pokazała, że piosenka łączy i jest dobra na wszystko. Uczestnicy wykonali piosenki z wybranym akompaniamentem o dowolnej treści. Wśród występów ośmiorga rodzin na uwagę zasługuje aranżacja obcojęzyczna poparta ilustracją obrazkową, oraz akompaniament przedszkolaka na pianinie. Gorąca atmosfera towarzyszyła zmaganiom konkursowym w dosłownym tego słowa znaczeniu (było ponad 300 C), ale nie przeszkodziło to w popisach artystów. Jury przyznało 3 nagrody główne a pozostałym wyróżnienia.

I nagrodę przyznano 2 rodzinom; P. Piątkom z synami i córką reprezentującym OWT, oraz P. Salamaga z synami z P. –przy Bieżanowskiej.

II miejsce przypadło P. Popowicz z synami z P. -Bieżanowska,
III miejsce otrzymał p. Gierszewski z synem za oryginalność wykonania także z P. przy Bieżanowskiej.

Wyróżnienia: Z. Golec z siostrami (OWT) K. Czarnik z siostrą, K. Flak z mamą, E. Górnicka z siostrami i rodzicami (OWT).

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy za rok!

H. Kania, K. Tyl, A. Wojtowicz