Strona głowna  /  Aktualności  /  Wielki Jubileusz u Wróbelka Elemelka
Wielki Jubileusz u Wróbelka Elemelka
data dodania: 2019-10-12 09:21:39

W tym roku obchodzimy jubileusz 100 - lecia budynku oraz 40-lecie działalności pracy edukacyjnej przedszkola. Jubileusz stał się okazją do spotkań z absolwentami rodzicami, dziećmi i zaproszonymi gośćmi. Przedszkolaki przygotowały okolicznościowy program artystyczny pt. „Jubileusz Wróbelka Elemelka”, który mieli okazję obejrzeć przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa, Kuratorium Oświaty, Rady Dzielnicy XII, Parafii Matki Bożej Dobrej Rady, Rady Rodziców oraz dyrektorzy okolicznych szkół i przedszkoli. W ogrodzie przedszkolnym cała społeczność przedszkola świętowała i wspominała podczas Jubileuszowego Pikniku. Rodzice dzieci i absolwentów przygotowali teatrzyk pt. „Rzepka” na podstawie wiersza Juliana Tuwima. Absolwenci mieli okazję odszukać swoje zdjęcia w galerii „Wspomnienia w obiektywie” oraz wziąć udział w konkursie plastycznym „Wróbelek Elemelek z plasteliny”. Wszystkimi dziękujemy za udział w obchodach naszego Wielkiego Jubileuszu zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Jolanta Brózda, Agnieszka Wójtowicz