Strona głowna  /  Aktualności  /
data dodania: 2019-12-02 08:20:17

W dniu 21 listopada, dzieci ponownie odwiedziły Groteskę. W oglądaniu spektaklu wzięły udział przedszkolaki z gr II, III i IV. Przedstawienie opowiada historię lękliwego tygryska, który ze strachu zgubił swoje paski. Wyruszył więc na poszukiwanie odwagi - próbował między innymi zakupić ją w sklepie czy nauczyć się od Indian... Ale napotkani osobnicy chyba zapomnieli już o banalnej prawdzie, że boi się każdy, a odwaga polega na pokonaniu strachu, nie zaś na ubraniu się w jej "kostium". Czy udało się Pietrkowi odnaleźć swoje paski?
O tym opowiedzą wam dzieci, które w skupieniu i zamyśleniu śledziły losy głównego bohatera. Po powrocie do przedszkola, z wypiekami na twarzy opowiadały o przygodach tygryska, powstały też piękne prace plastyczne…

Ewa Potrząsaj