Strona głowna  /  Aktualności  /
data dodania: 2019-12-08 17:04:55

W czwartek 28.11. wszystkie dzieci wzięły udział w przedszkolnej zabawie andrzejkowej. Wcześniej każdy duży czy mały mógł przebrać się w strój z wypożyczalni "Wróbelka Elemelka" lub przyniesiony z domu. Zanim rozpoczęły się andrzejkowe pląsy przedszkolacy z każdej grupy miały okazję poznać swoją przyszłość. Były wiec: magiczna kula, monety, kostka, różdżka, kolorowe karteczki przedstawiające różne zawody, papierowe serca z wypisanymi imionami dziewczynek i chłopców, butelka i karteczki z przepowiedniami. Na sali balowej czas płynął wesoło przy pląsach, zabawach integracyjnych w wężykach, kółeczkach i pokazywankach. Zabawę prowadziła pani Asia – od zajęć z rytmiki. Teraz z niecierpliwością będziemy oczekiwać aż nasze wróżby i czary się spełnią.

Elżbieta Szpakowska

/zobacz zdjęcia P.49/