Strona głowna  /  Aktualności  /  Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, przyszli różni przebierańce
Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, przyszli różni przebierańce
data dodania: 2020-02-23 18:30:30

W czwartek 24.02. 2020 r. w budynkach przy ul. Bieżanowskiej i al. Dygasińskiego przedszkolaki uczestniczyły w balu karnawałowym. Wszyscy przebrali się w specjalnie przygotowane na ten dzień stroje. Były więc kotki, księżniczki, wróżki, rycerze, królowie, batmani, przedstawiciele różnych zawodów: policjanci, żołnierze strażacy i oczywiście Elzy. Imprezę prowadziła pani Asia M. – instruktor rytmiki, a towarzyszyły jej nauczycielki. Dzieci brały udział w tańcach, pląsach i zabawach integracyjnych. Nie zabrakło również konkursu na króla i królową balu. Przed balem w przedszkolu przy ulicy Bieżanowskiej odbyło się przedstawienie wg utworu M. Kownackiej z cyklu nauczyciele – dzieciom "Pączki i faworki u babci Honorki” bo ten dzień był tzw. tłustym czwartkiem. Po balu dzieci zmęczone, ale z uśmiechami na twarzach opuszczały kolorową salę balową.

Elżbieta Szpakowska

/zobacz zdjęcia P.49/