Strona głowna  /  Aktualności  /
data dodania: 2020-03-02 15:06:35

W poniedziałek 2 marca odwiedzili nas aktorzy z Teatru edukacji i profilaktyki  „Maska”. Wszystkie dzieci miały okazję obejrzeć spektakl pt.: „Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina”.  Przedstawienie było dla dzieci atrakcyjne, ale też poruszyło ważny temat jakim jest rodzina. Dzieci zobaczyły, że rodzinę tworzą osoby, które łączą więzy krwi, ale również bliska relacja. Rodzina to emocje i uczucia nie do powtórzenia. Członkowie rodziny powinni chcieć siebie nawzajem słuchać i rozumieć, wspierać i pomagać w trudnych sytuacjach.

W spektaklu ukazano najwyższe wartości w sposób ciekawy i śmieszny. Przedszkolaki brały czynny udział w przedstawieniu, dobrze się bawiły i jednocześnie uczyły.

Przedstawienie sfinansowane zostało z budżetu przedszkola.

Barbara Zagórowska

/zobacz zdjęcia P.49/