Strona głowna  /  Aktualności  /  Zimowa olimpiada bez śniegu
Zimowa olimpiada bez śniegu
data dodania: 2020-03-05 07:44:24

Wszyscy długo czekaliśmy na zimową pogodę. W końcu, gdy minęły ferie odpuściliśmy i we wtorek 18.02. 2020 r. mimo bardziej wiosennej niż zimowej aury przedszkolaki z budynku przy ul. Bieżanowskiej zgromadziły się na boisku szkolnym aby uczestniczyć w olimpiadzie sportowej. Na początku mali sportowcy wzięli udział w rozgrzewce. Potem dzieci brały udział w 4 konkurencjach przygotowanych w formie stacji. Był bieg z okrążeniem szarfy, celowanie piłeczki do wiaderka, rzuty papierowymi śnieżkami i rywalizacja między zespołami ,,Kto pierwszy slalomem przeniesie piłeczkę na plastikowej podkładce między rozstawionymi chorągiewkami”.

Na zakończenie pogratulowaliśmy sobie ukończonych zawodów, a dzieci zostały udekorowane pamiątkowymi medalami. Zima wprawdzie nie dopisała, ale to wcale nie przeszkodziło nam w wesołych zabawach na świeżym powietrzu.

Elżbieta Szpakowska