Strona głowna  /  Aktualności  /  Wsparcie Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 3
Wsparcie Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 3
data dodania: 2020-04-16 20:24:56

Szanowni Rodzice,

sytuacja, w której wszyscy znaleźliśmy się zaskoczyła nas, przewróciła nasze życie do góry nogami, zburzyła porządek dnia codziennego, a co za tym idzie zamieszała w naszych emocjach i uczuciach. Teraz częściej niż zwykle odczuwamy lęk, strach, niepokój, smutek, złość, gniew, bezradność, niemoc. Te uczucia często powodują frustrację i w znacznym stopniu utrudniają prawidłowe codzienne funkcjonowanie.

W związku z tym pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 (która to Placówka od wielu lat współpracuje i opiekuje się przedszkolem, do którego uczęszczają Państwa dzieci)  pragną służyć Państwu swoją pomocą. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami (telefonicznie lub mailowo) jeśli tylko będziecie Państwo czuli i mieli taką potrzebę. Czasem zwykła rozmowa, możliwość „przegadania” sytuacji czy zdarzenia przynosi ulgę i daje siły do dalszego działania.

Zwracajcie się Państwo do nas z pytaniami, wątpliwościami i nurtującymi Was problemami. Mamy nadzieję, że  nasze porady i wskazówki będą mogli Państwo wykorzystać tak,  aby ta „nowa” codzienność, która stała się naszym udziałem przebiegała sprawniej i była mniej stresująca.

Pozdrawiamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie i życzymy zdrowia.

Poniżej podajemy numery telefonów oraz adres mailowy:

Agnieszka Dulian – psycholog

tel.  501 507 460

Iwona Gerhardt – Regucka – pedagog (opiekun szkoły)

tel. 696 583 913

Jadwiga Litwin – psycholog – terapeuta