Strona głowna  /  Opłaty

Opłaty za korzystanie z przedszkola w roku szkolnym 2018/2019:

Wysokość opłat za świadczenia (bez wyżywienia):

1. dzieci 6-letnie*: bezpłatnie

2. dzieci w wieku do lat 5**

a) w godz. 8.00 – 13.00: bezpłatnie

b) za każdą godzinę korzystania ze świadczeń, poza czasem określonym
w pkt. „a”, 1 zł  lub 0,50 zł dla rodziców objętych Programem pn. Krakowska Karta Rodzinna 3+  lub Programem pn. Kraków dla Rodziny „N”; lub 0 zł dla rodzin objętych zarówno Programem pn. Krakowska Karta Rodzinna 3+ jak i Programem pn. Kraków dla Rodziny „N”

Opłata za korzystanie z usług przedszkola (w tym za wyżywienie) pobierana jest z dołu w terminie do 10 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczy rozliczenie.

Opłaty nie są naliczane tylko w przypadku całodziennej nieobecności dziecka w przedszkolu.

W przypadku wydłużenia dziennego czasu pobytu poza zadeklarowane godziny doliczana jest dopłata wg stawki określonej w pkt 2.

Opłaty dokonuje się na rachunek bankowy przedszkola:

Bank PKO BP

(przy dokonywaniu opłaty należy pamiętać w szczególności o wpisaniu
nr przedszkola oraz imienia i nazwiska dziecka za które dokonywana jest opłata).

Ostatnia aktualizacja: 2018-10-15