Strona głowna  /  Ogłoszenia

Drodzy Rodzice,

grupa IV- Sówki /OWT/ od września realizuje międzynarodowy projekt edukacyjny „Moje zdrowie, moja siła- wielka moc”. W ramach jednego z modułów wykonujemy zadanie „Ja i moi koledzy”, którego celem jest wskazanie różnic międzyludzkich z jednoczesnym naciskiem na akceptacje i poszanowanie ich. Przygotowałam dla dzieci krótką prezentację sygnalizującą ten jakże trudny temat. Będę wdzięczna za zaangażowanie i zapoznanie się z nią wraz z pociechami. Serdecznie zapraszam do skorzystania z tych treści wszystkie dzieci z całego naszego Przedszkola.

Zachęcam również do wykonania pracy plastycznej lub zdjęcia w temacie: Ja i mój wymarzony rower- spacery po Krakowie łączącego się z tematem tygodnia. Zdjęcia ze spaceru lub zdjęcia prac plastycznych proszę o przesłanie na adres e-mail przedszkola:

przedszkole49krakow@poczta.onet.pl

Dla dzieci, które zechcą wziąć udział w zabawie przygotuję pamiątkowe kolaże i dyplomy.

Wioleta Łuków

W związku z koniecznością przeprowadzenia dezynfekcji pomieszczeń przedszkola prosimy
o odebranie rzeczy osobistych dzieci z budynku przedszkola do którego uczęszcza dziecko
wg poniższego harmonogramu:

12 maja w godzinach od 9.00 do 12.00 grupa I P.49 i OWT