Święto Rodziny w Ogrodzie Przedszkolnym

3 miesiące temu

W ciepłe, słoneczne popołudnie 11 czerwca nasze przedszkole zamieniło się w tętniące życiem miejsce radości i wspólnej zabawy, gdy obchodziliśmy coroczne Święto Rodziny.

Dzieci przygotowały specjalny występ, śpiewając wakacyjną piosenkę, która wprowadziła wszystkich w letni nastrój oraz piosenkę ze specjalną dedykacją dzieci dla swoich ukochanych rodziców. Po występie, z uśmiechem na twarzach, wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, wywołując wzruszenie i radość. Dyrekcja i nauczyciele przedszkola docenili zaangażowanie rodziców, przyznając rodzicom tytuł "Przyjaciela Przedszkola". Szczególnie zasłużeni rodzice zostali uhonorowani wpisem do Złotej Księgi, co stanowi wyjątkowe wyróżnienie i dowód wdzięczności za ich wkład w życie przedszkola. Jednym z najważniejszych punktów pikniku było rozstrzygnięcie konkursu "Smacznie, zdrowo, kolorowo" na najsmaczniejsze ciasto. Rodzice stanęli na wysokości zadania, przygotowując pyszne wypieki, które zachwyciły nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Wyróżnione wypieki zdobyły zasłużone nagrody, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Podczas pikniku na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. "Kawiarenka Wróbelka Elemelka" kusiła smakowitymi przysmakami - od grilla, przez ciasta, gofry, po watę cukrową. Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, tworzenia bransoletek z koralików, uczestniczyć w loterii, czy podziwiać stoisko z rękodziełem wykonanym przez rodziców. Ogromną popularnością cieszyły się także cudaki z balonów i tatuaże. Święto Rodziny w naszym przedszkolu to nie tylko czas wspólnej zabawy, ale przede wszystkim moment, kiedy możemy poczuć siłę wspólnoty, docenić siebie nawzajem i cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem. Muzyka, tańce i uśmiechy dzieci sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci jako wspaniała zabawa i niezapomniane wrażenia.

Agnieszka Wójtowicz