KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL - MIŚ" w OWT

24 listopada miało miejsce rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego „Mój Przyjaciel – MIŚ”.24 listopada miało miejsce rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego „Mój Przyjaciel – MIŚ”.

Celem konkursu było:

• zachęcanie dzieci i członków rodziny do wspólnego spędzania wolnego czasu;
  • kultywowanie wśród najmłodszych poczucia miłości i bezpieczeństwa;
  • wdrażanie do poszanowania zabawek
  • rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów, technik plastycznych).

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały wspaniałe prace. Misie zostały wykonane w formie przestrzennej z dowolnych materiałów dzięki czemu każdy z nich wyróżniał się pomysłowością oraz oryginalnością.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców z poszczególnych grup wiekowych:

dzieci młodsze 3-4 latki:

1. miejsce: Aleksander oraz Klara Saryusz - Romiszewscy
  2. miejsce: Liliana Jasińska
  3. miejsce: Ivan Kryshtofor

dzieci starsze 5-6 latki:

1. miejsce: Oliwia Jasińska
  2. miejsce: Hania Cyga
  3. miejsce: Kuba Rycombel

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Bardzo dziękujemy za udział i ogromne zaangażowanie. Wszystkie prace były bardzo piękne i niesamowicie kreatywne.

Anna Kempka