Wycieczka do Młodzieżowego Domu Kultury OWT

3 miesiące temu

Dnia 26 stycznia dzieci z grupy „Sówki” wybrały się do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Beskidzkiej 30.

Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt.: „Alladyn” w wykonaniu dzieci i młodzieży z zespołów teatralnych i tanecznych. Po obejrzeniu spektaklu dzieci miały możliwość wyjścia na scenę i spotkania z aktorami. Cały dochód z przedstawienia został przekazany dla działającej przy Szpitalu w Prokocimiu Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”.  Dzieci były zachwycone pięknym występem. Dziękujemy mamie Piotrusia z grupy Sówki za zaproszenie nas na ten piękny spektakl.

Agnieszka Soczówka