Przegląd Twórczości Przedszkolaków "Kraków w wierszu i piosence"

3 miesiące temu

W czwartek 8 lutego  w budynku głównym wszystkie przedszkolaki wzięły udział w kolejnej już edycji Przeglądu Twórczości Przedszkolaków „Kraków w wierszu i piosence”.

Nasze spotkanie rozpoczęło przedstawienie nauczyciele – dzieciom „O dzielnym Szewczyku”. Pojawił się również Smok Wawelski, Krakowianki i Krakowiacy z którymi wspólnie śpiewaliśmy piosenki o naszym Krakowie. Odbyło się również rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego "Kraków moje miasto", którego celem było uwrażliwienie na piękno rodzinnego miasta oraz wyrażenie w formie plastycznej przeżyć i wiedzy o naszym mieście.  Uśmiech na twarzy przedszkolaków pojawił się, kiedy na scenę weszły dzieci w krakowskich strojach z tacą pełną pączków i zaprosiły na słodki poczęstunek z okazji tłustego czwartku.

Jolanta Brózda, Agnieszka Wójtowicz