JESIENNE PRZEDSTAWIENIE z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

13 października w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej przedszkolaki z OWT chcąc podziękować nauczycielom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za miłość, serce, opiekę oraz trud włożony w ich wychowanie i edukację przygotowały wspaniałe przedstawienie pt. „To już jesień”, którego motywem przewodnim były jesienne liście.

W trakcie występu dzieci ze wszystkich grup dały popis swoich umiejętności recytatorskich, tanecznych oraz wokalnych. Przez cały czas występów towarzyszyła nam tytułowa Pani Jesień, która w złocistej pelerynie z koszem jesiennych darów wraz ze swoimi pomocnicami – wróżkami malowała świat na tysiące różnych barw. Na zakończenie wszyscy pracownicy przedszkola zostali obdarowani pięknymi kwiatami wykonanymi przez dzieci z grupy Sowy, a pani Dyrektor podziękowała wszystkim za trud wkładany w nauczanie oraz dbałość o wygląd i funkcjonowanie naszej placówki.

W głównym budynku przedszkola przedszkolaki z najstarszych grup zaprezentowały gościom  okazjonalny program artystyczny przygotowany specjalnie na uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Tańcem i śpiewem podziękowały za trud pracy wszystkich pracowników i uśmiech każdego dnia. Zaprezentowały swoje umiejętności recytując wiersze, z których płynęły słowa wdzięczności. Na koniec zaśpiewały Sto lat, aby każdy pracownik tego dnia poczuł się ważny i doceniony a gdy uroczystość dobiegła końca wręczyły drobne upominki, składając życzenia. Pani dyrektor podziękowała za piękny program przedszkolakom i złożyła życzenia wszystkim pracownikom.

Anna Kempka, Ewa Potrząsaj